RECETA GATIMI
Embelsira

Yogurt me Mango

Përbërësit
1 kokërr mango
200 ml kos
100 ml qumësht i kondensuar
180 gr kuba akulli

Përgatitja
1
Të gjithë këta përbërës frulojini dhe më pas servirini në gota të zbukuruar me gjethe mendre.

Related Articles

Bakllava

admin

Tiramisu me Qershi

admin

Akullore me Fiq dhe djathë Mascarpone

admin

Leave a Comment