Shampanjë me Ujë Trëndafili

Pije dhe Kokteil

Përbërësit

shampanjë
3 masa ujë trëndafili
30 ml lëng shege
fara shege

 

Përgatitja

1
Hidhni ujin e trëndafilave dhe lëngun e shegës në gotë.
2
Shtoni shampanjën dhe zbukurojeni me fara shege. Kaq dhe gjithçka është gati!

Products You May Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *